Написати керівнику

ПРО НАС

Морозиво “Лакомка” є унікальною розробкою компанії “Амаркорд-Алекс” і представлена на українському ринку більше 20 років. Спочатку діяльність компанії була зосереджена на виготовленні традиційного загартованого морозива, однак згодом увагу було звернуто на абсолютно новий напрям – виробництво рідких сумішей для виготовлення м’якого морозива.

Для покращення якості продукту, в 2000 році була розроблена інноваційна технологія – виробництво морозива з рідких натуральних сумішей. Раніше морозиво виготовлялося із сухих сумішей безпосередньо в місцях продажу.

Компанія реалізує свою продукцію через розвинену мережу власних торгових точок, розташованих у всіх районах Києва. На сьогоднішній день представлено більше 50 фірмових кіосків, кількість яких постійно збільшується.
Крім того, морозиво «Лакомка» можна купити в популярних київських торгових центрах: «Ocean Plaza», «Lavina», «Dream Town», «Sky Mall», «Art Mall», «Блокбастер», «Район» та ін.

Кількість кіосків з улюбленим смачним морозивом постійно зростає, і в планах компанії – розширення мережі торговельних точок на території всієї України. Найближчим часом зустрічайте «Лакомку» у своєму місті!

ФРАНЧАЙЗИНГ

У зв’язку з великим напливом запитів про франчайзинг нашої продукції, ми змушені тимчасово призупинити укладання договорів франчайзингу на невизначений період. Про зміну нашої позиції буде розміщена відповідна інформація на нашому сайті і соціальних мережах.

КОНТАКТИ

м. Київ. Голосіївський, 30А
+38 (044) 221 42 20