Написати керівнику

НАШЕ МОРОЗИВО

Ми з особливою гордістю представляємо Вам чотири види м'якого морозива ТМ "Лакомка", смакові якості яких доведені до досконалості і більше 20 років радують киян та гостей столиці.

Ви можете оформити доставку морозива в межах м. Києва при замовленні від 1 кг. заповнивши форму на нашому сайті або зателефонувавши за номером (044) 221 42 20. Вартість доставки - 50грн.

Ванільне
Жирність 8 %
Усіма улюблене класичне морозиво. Ідеальне для любителів різноманітності, відмінно поєднується з іншими смаками. Калорійність - 192 ккал.

28,90 грн. / 100 гр.

Лимонне
Жирність 4 %
Кисло-солодке, дуже освіжаюче морозиво, з ніжною консистенцією і виразним ароматом лимона. Цитрусова прохолода в спекотний літній день. Калорійність - 134 ккал.

28,90 грн. / 100 гр.

Шоколадне
Жирність 8 %
Особливе морозиво з чарівним смаком, звареним спеціально для цінителів шоколаду. Морозиво має ніжну кремову текстуру і чудовий смак. Калорійність - 173 ккал.

28,90 грн. / 100 гр.

Ягідне
Жирність 2,5%
Яскраве ягідне морозиво з відмінною, ніжною консистенцією і освіжаючим смаком. Ідеальне морозиво для романтичних теплих днів. Калорійність - 144 ккал.

28,90 грн. / 100 гр.

КОМБИНАЦИИ

ТВсі види морозива чудово поєднуються між собою і Ви зможете самостійно вибрати вподобану комбінацію смаків.

ДОДАТКОВІ НАПОВНЮВАЧІ

Всі види морозива молживо доповнити різноманітними добавками - густою шоколадною глазур'ю, подрібненими горішками або натруальними фруктовими джемами.

Ананас

Персик

Горіхи

Суниця

Шоколадна Глазур

Вишня