Написати керівнику

НАШЕ МОРОЗИВО

Ми з особливою гордістю представляємо Вам чотири види м'якого морозива ТМ "Лакомка", смакові якості яких доведені до досконалості і більше 20 років радують киян та гостей столиці.

Ви можете оформити доставку морозива в межах м. Києва при замовленні від 1 кг. заповнивши форму на нашому сайті або зателефонувавши за номером (044) 221 42 20. Вартість доставки - 50грн.

Ванільне
Жирність 8,9%
Класичний смак, знайомий з дитинства. Ніжна кремоподібна консистенція, аромат ванілі, витончений смак у поєднанні з хрустким вафельним стаканчиком роблять це морозиво улюбленим десертом споживачів протягом всьго року. Калорійність (100 г.) 160 ккал.

23,90 грн. / 100 гр.

Лимонне
Жирність 4,2%
Виражений лимонний аромат, приємний смак з лимонною кислинкою та ніжна кремоподібна консистенція роблять його особливо смачним та освіжаючим в літню спеку. Ідеально поєднується з шоколадним смаком, тому споживачі часто замовляють шоколадно-лимонне морозиво. Калорійність (100 г.) 132 ккал.

23,90 грн. / 100 гр.

Шоколадне
Жирність 8,9%
З ароматом какао, смаком шоколадного крему та ніжною консистенцією створено спеціально для любителів шоколаду. Яскраво виражений шоколадний смак та відповідний колір досягнуто завдяки використанню високоякісних какао-продуктів. Це морозиво - улюблений десерт дітвори. Калорійність (100 г.) 160 ккал.

23,90 грн. / 100 гр.

Чорносмородинове
Жирність 2,0%
Соковите морозиво з використанням натурального чорносмородинового наповнювача. Яскраво виражений фруктовий смак та аромат, низька калорійність і водночас ніжна кремоподібна структура дозволяють в повній мірі насолоджуватись цим десертом. Дуже смакує у поєднанні з ванільним морозивом. Калорійність (100 г.) 120 ккал.

23,90 грн. / 100 гр.

КОМБИНАЦИИ

ТВсі види морозива чудово поєднуються між собою і Ви зможете самостійно вибрати вподобану комбінацію смаків.

ДОДАТКОВІ НАПОВНЮВАЧІ

Всі види морозива молживо доповнити різноманітними добавками - густою шоколадною глазур'ю, подрібненими горішками або натруальними фруктовими джемами.

Ананас

Персик

Горіхи

Суниця

Шоколадна Глазур

Вишня